Woensdag, 12 juli 2006
Over een aantal maanden is het zover: het interkerkelijk jongerenkoor Challenge geeft weer een spetterend concert op 4 november 2006. Voor dit concert wordt de band, die normaal uit 5 man bestaat, eenmalig fors uitgebreid met ca.14 muzikanten tot een soort
Voor deze uitbreiding zijn wij op zoek gegaan naar muzikanten die voor één keer aan dit concert wilden meewerken. De bezetting is bijna helemaal rond, maar helaas ontbreken er nog een paar instrumenten en het zou jammer zijn wanneer deze partijen ontbreken in het orkest. Aangezien er nog geoefend moet worden is het voor ons zaak om deze lege plekken zo snel mogelijk gevuld te krijgen.
Wat zoeken we nog?
We zijn nog op zoek naar:
- een percussionist(e)
- iemand die hoorn speelt
- een klarinettist(e)
We sturen de muziek naar je op en je gaat op twee zaterdagen repeteren met de rest van de band en onze dirigent. Deze extra repetities staan voorlopig gepland op 9 september en 14 oktober. Op deze manier kan je een beetje feeling krijgen met de rest van de muzikanten en kijken hoe jouw partij in het grotere geheel klinkt.
Het orkest
Benieuwd wat er allemaal wordt bespeeld? Hieronder staat een opsomming.
De reguliere band:
- Drums
- Bas
- Slaggitaar / Sologitaar
- Keyboard
- Piano
Het uitbreidingsorkest:
- Fluit
- Hobo
- Klarinet (vacant)
- Saxofoon
- Hoorn (vacant)
- Trompet
- Trombone
- 1e viool (2x)
- 2e viool (2x)
- Viola
- Cello
- Percussie (vacant)
Doe mee!
Dus lijkt het je leuk om eens een keertje met een toffe band en veel andere muzikanten te spelen? Geef je dan snel op zodat je nog mee kan doen en maak er met ons een gaaf concert van! Als je zelf niet kan spelen, maar wel iemand weet die dit wel leuk zou vinden kan je hem/haar natuurlijk altijd naar deze pagina doorverwijzen.
Je kan je aanmelden via ons contactformulier. Vul daar al je gegevens in en we nemen dan natuurlijk snel weer contact met jou op!

Op dit werk is een Creative Commons Licentie van toepassing.
